Vault 42 presents: Jan Juza

30. května 2018

18:00 - 20:00

Koželužská 31

100 Kč (Vaulteři 75 Kč)

V květnovém Vault 42 presents budeme hostit marketingového ředitele firmy TON Jana Juzu. Jana jsme si vybrali, protože jsme chtěli vyzpovídat někoho, kdo se pohybuje v oblasti designu a má tu moc ovlivňovat směřování značky.
Tradice značky TON sahá až do roku 1861, na původních „tonetkách“ jste možná sedávali u vašich babiček, dnes si možná brousíte zuby na jeden z aktuálních modelů.

Jana se budeme ptát, jaké to je vést marketing tradiční české firmy, která se vyšvihla mezi světovou špičku. Bude nás zajímat, jaká byla jeho cesta do TONu a jaké vize pro společnost v oblasti marketingu má.

Jan Juza vystudoval marketing na FMK UTB ve Zlíně. Krátce pobýval v UK, kde pracoval na farmách, jako skladník, nebo pečovatel o seniory a lidi s omezenou hybností. Spoluzakládal jeden z prvních portálů pro online prodej a rozvoz potravin v ČR. Od roku 2009 v TONu na různých pozicích v marketingu. Od roku 2011 marketing v TONu zastřešuje.

 

 

Host: Jan Juza
Moderátorka: Alžběta Smejkalová

Vstupné: 100,- Kč / 75,- Kč*
* platí pro Vaultery a studenty UP

Vstupenky můžete pořídit na GoOut, na emailu info@vault42.cz nebo osobně ve Vaultu 42, Koželužská 31, Olomouc, v otevírací době 8:30-17:30.

Related Events
Behance Reviews Olomouc #1

Behance Reviews Olomouc #1

Akce Behance Portfolio Review #1 Získejte feedback na vaše portfolio od profesionálních designérů a tvůrců…

Vault 42 presents: Robert Vlach & Na volné noze

Vault 42 presents: Robert Vlach & Na volné noze

Robert nepřijede do Vault 42 prezentovat svůj projekt navolnenoze.cz ani bestseller Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové, který prý…

Vault 42 presents: Pavlína Louženská

Vault 42 presents: Pavlína Louženská

Pavlína má v agentuře 2FRESH na starosti tým, který se věnuje inovacím a produktům. Do…

Close

Prohlídka

Chcete být součástí našeho centra, ale nejprve byste si ho chtěli prohlédnout? Napište nám a my se vám ozveme co nejdříve a domluvíme všechny podrobnosti.