Vault 42 presents: Jan Juza

30. května 2018

18:00 - 20:00

Koželužská 31

100 Kč (Vaulteři 75 Kč)

V květnovém Vault 42 presents budeme hostit marketingového ředitele firmy TON Jana Juzu. Jana jsme si vybrali, protože jsme chtěli vyzpovídat někoho, kdo se pohybuje v oblasti designu a má tu moc ovlivňovat směřování značky.
Tradice značky TON sahá až do roku 1861, na původních „tonetkách“ jste možná sedávali u vašich babiček, dnes si možná brousíte zuby na jeden z aktuálních modelů.

Jana se budeme ptát, jaké to je vést marketing tradiční české firmy, která se vyšvihla mezi světovou špičku. Bude nás zajímat, jaká byla jeho cesta do TONu a jaké vize pro společnost v oblasti marketingu má.

Jan Juza vystudoval marketing na FMK UTB ve Zlíně. Krátce pobýval v UK, kde pracoval na farmách, jako skladník, nebo pečovatel o seniory a lidi s omezenou hybností. Spoluzakládal jeden z prvních portálů pro online prodej a rozvoz potravin v ČR. Od roku 2009 v TONu na různých pozicích v marketingu. Od roku 2011 marketing v TONu zastřešuje.

 

 

Host: Jan Juza
Moderátorka: Alžběta Smejkalová

Vstupné: 100,- Kč / 75,- Kč*
* platí pro Vaultery a studenty UP

Vstupenky můžete pořídit na GoOut, na emailu info@vault42.cz nebo osobně ve Vaultu 42, Koželužská 31, Olomouc, v otevírací době 8:30-17:30.

Related Events
How to? Crowdfund ✧ 3 – Fundchaser

How to? Crowdfund ✧ 3 – Fundchaser

Třetí pokračování série věnované crowdfundingovým platformám. Tentokrát si představíme Fundchaser, společnost, která vznikla, aby šířila…

Behance Reviews Olomouc #1

Behance Reviews Olomouc #1

Akce Behance Portfolio Review #1 Získejte feedback na vaše portfolio od profesionálních designérů a tvůrců…

How to? Copywrite

How to? Copywrite

Jak psát pro sociální sítě (s Michelle Losekoot) Pojďte začít psát dobré texty. Tvůrčí psaní,…

Close

Prohlídka

Chcete být součástí našeho centra, ale nejprve byste si ho chtěli prohlédnout? Napište nám a my se vám ozveme co nejdříve a domluvíme všechny podrobnosti.