Vault 42 presents: Jan Juza

30. května 2018

18:00 - 20:00

Koželužská 31

100 Kč (Vaulteři 75 Kč)

V květnovém Vault 42 presents budeme hostit marketingového ředitele firmy TON Jana Juzu. Jana jsme si vybrali, protože jsme chtěli vyzpovídat někoho, kdo se pohybuje v oblasti designu a má tu moc ovlivňovat směřování značky.
Tradice značky TON sahá až do roku 1861, na původních „tonetkách“ jste možná sedávali u vašich babiček, dnes si možná brousíte zuby na jeden z aktuálních modelů.

Jana se budeme ptát, jaké to je vést marketing tradiční české firmy, která se vyšvihla mezi světovou špičku. Bude nás zajímat, jaká byla jeho cesta do TONu a jaké vize pro společnost v oblasti marketingu má.

Jan Juza vystudoval marketing na FMK UTB ve Zlíně. Krátce pobýval v UK, kde pracoval na farmách, jako skladník, nebo pečovatel o seniory a lidi s omezenou hybností. Spoluzakládal jeden z prvních portálů pro online prodej a rozvoz potravin v ČR. Od roku 2009 v TONu na různých pozicích v marketingu. Od roku 2011 marketing v TONu zastřešuje.

 

 

Host: Jan Juza
Moderátorka: Alžběta Smejkalová

Vstupné: 100,- Kč / 75,- Kč*
* platí pro Vaultery a studenty UP

Vstupenky můžete pořídit na GoOut, na emailu info@vault42.cz nebo osobně ve Vaultu 42, Koželužská 31, Olomouc, v otevírací době 8:30-17:30.

Related Events
How to? Crowdfund ✧ 1

How to? Crowdfund ✧ 1

Co je to CROWDFUNDING asi nemusíme dlouze vysvětlovat, ale jak konkrétně fungují HitHit, Fundchaser, Startovac.cz, Zonky, Fundlift, Kickstarter, Indiegogo…

How to? Kryptoměny

How to? Kryptoměny

Jak na kryptoměny. V noci.   Co jsou to kryptoměny, jak s nimi můžete začít…

Předvánoční sobota ve Vaultu

Předvánoční sobota ve Vaultu

Třetí ,,adventní sobota" bude ukázkou toho, jak může jeden malý prostor ožít na mnoho způsobů. Od…

Close

Prohlídka

Chcete být součástí našeho centra, ale nejprve byste si ho chtěli prohlédnout? Napište nám a my se vám ozveme co nejdříve a domluvíme všechny podrobnosti.