Vault 42 presents: Pavlína Louženská

29. listopadu 2017

18:00 - 20:00

Koželužská 31

100 Kč (Vaulteři 75 Kč)

Pavlína má v agentuře 2FRESH na starosti tým, který se věnuje inovacím a produktům. Do podvědomí mnoha lidí v oboru vstoupila jako marketingová ředitelka ZOOTu nebo ještě předtím H1 marketing v online obchodě s módou ZOOT. Založila skupinu #HolkyzMarketingu, která dnes má přes šest tisíc aktivních členek. Je členkou správní rady Transparency International. Píše blog o módě a millenials pavlinaspeaks.tumblr.com. Na Twitteru a Instagramu ji můžete sledovat jako @pavlina_louzenska_speaks.

Pavlíny se zeptáme například jak se dostala do čela marketingu úspěšných firem, co ji na práci baví a kde bere inspiraci. Máte na Pavlínu otázku? Pošlete nám ji na info@vault42.cz a my alespoň některé z nich Pavlíně položíme přímo v diskuzi.

Pavlínu bude zpovídat Radek Holík, zakladatel Vault 42.

 

Related Events
Workshop: balicí papír či grafika?

Workshop: balicí papír či grafika?

Pavla Baštanová, absolventka atelieru Filmové a televizní grafiky z UMPRUM povede předvánoční workshop. Přijďte sami…

Crypto Vault 42: Mining

Crypto Vault 42: Mining

Crypto Vault 42:  Mining     Jak na těžbu kryptoměn s Elkimem, dvorním overclockerem a…

Vault 42 presents: Robert Vlach & Na volné noze

Vault 42 presents: Robert Vlach & Na volné noze

Robert nepřijede do Vault 42 prezentovat svůj projekt navolnenoze.cz ani bestseller Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové, který prý…

Close

Prohlídka

Chcete být součástí našeho centra, ale nejprve byste si ho chtěli prohlédnout? Napište nám a my se vám ozveme co nejdříve a domluvíme všechny podrobnosti.