Zájmové kroužky/tábory Vault Academy junior

Coworkingové centrum Vault 42 sdružuje talenty z různých kreativních oborů a pořádá pravidelně inspirativní akce, worskhopy a přednášky. Pro děti jsme nyní ve spolupráci s městem Olomouc připravili kreativní zájmové kroužky. Pokud máte doma zvídavé dítě, jehož zájmy přesahují rámec školních osnov, máme pro něj tip, jak strávit volný čas během školního roku.

Kroužky jsou určeny dětem školního věku od 8 do 14 let. Jejich náplň bude obohacující, bude děti bavit a současně rozvíjet jejich dovednosti důležité pro výběr budoucího povolání.

Zájmové kroužky pro školní rok 2018/2019

Fotografie a její zpracování

Mají vaše děti kreativního ducha a baví je fotografování? Na tomto táboře se naučí nejen jak správně fotografovat, ale i jak používat fotoaparát, jak jej správně nastavit a následně také jednoduchou formou zkusí fotky retušovat a upravovat v grafických programech.

Termíny:
Út: 16.00–17.30 (12–16 let)

Cena: 2390 Kč/pololetí

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Grafický design a výtvarné techniky

Kurz je určen všem dětem, které mají výtvarné cítění. Dopoledne děti lektor seznámí s grafickými programy, děti se jednoduchou a zábavnou formou naučí ovládat grafické nástroje, digitálně tvořit a upravovat. Odpoledne potom budou ručně vyrábět designové výrobky z papíru, budou kreslit a učit se nové motivy.

Termíny:

Po: 16.00–17.30 (12–16 let)

Cena: 2390 Kč/pololetí

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Robotika

Tento kybernetický kurz je vhodný pro všechny vynálezce od 8 do 12 let. Během jednoho týdne se budou děti postupně učit základům robotiky, logickému myšlení a programování. Poznají, že sestavit si svého robota je nejen věda, ale také umělecké dílo. Od prvního skeče na Ipadu až po zapojování elektrických obvodů.

Termíny:
Po: 14.00–15.30 (8—12 let)

Cena: 2390 Kč/pololetí

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Animace a 3D technologie

Na tomto kroužku si děti vytvoří nejen své vlastní animované video, ale také v grafickém programu přivedou k životu hlavní aktéry svého příběhu, které budou schopní rozpohybovat. Dále poznají, jak se tvoří speciální zvukové efekty nebo dokonce vlastní autorská hudba. Zabrousí také do základů 3D animace. Pokud tě láká vytvořit si své první animované video, neváhej a přihlaš se!¨

 

Termíny:
Út: 14.00–15.30 (8—12 let)

Cena: 2390 Kč/pololetí

——————————————————————————————————————————————-

Registrujte své děti pomocí formuláře nebo nám napište email na tabory@vault42.cz. Registrace je závazná po uhrazení částky 1000 Kč, zbytek částky je splatný 2 týdny před začátkem kroužku.

 

 

PDF s tábory ke stažení a tisku najdete ZDE

 

 

Máte ještě dotazy? Rádi Vám vše objasníme, napište nám email nebo zavolejte.

 

Kontakt:

Romana Junkerová            

e/ tabory@vault42.cz
t/ +420 775 737 123
a/ Koželužská 31, Olomouc

Adéla Holíková

e/adela@vault42.cz
t/+420 724 784 116

 

 

Close

Prohlídka

Chcete být součástí našeho centra, ale nejprve byste si ho chtěli prohlédnout? Napište nám a my se vám ozveme co nejdříve a domluvíme všechny podrobnosti.