Zájmové kroužky / tábory Vault Academy junior

Coworkingové centrum Vault 42 sdružuje talenty z různých kreativních oborů a pořádá pravidelně inspirativní akce, worskhopy a přednášky. Pro děti jsme nyní ve spolupráci s městem Olomouc připravili kreativní zájmové kroužky. Pokud máte doma zvídavé dítě, jehož zájmy přesahují rámec školních osnov, máme pro něj tip, jak strávit volný čas během školního roku.

Kroužky jsou určeny dětem školního věku od 8 do 16 let. Jejich náplň bude obohacující, bude děti bavit a současně rozvíjet jejich dovednosti důležité pro výběr budoucího povolání.

Fotografie a její zpracování

Mají vaše děti kreativního ducha a baví je fotografování? Na tomto táboře se naučí nejen jak správně fotografovat, ale i jak používat fotoaparát, jak jej správně nastavit a následně také jednoduchou formou zkusí fotky retušovat a upravovat v grafických programech.

Termíny:
Út: 16.00–17.30 (12–16 let)
Začátek: 2.10.2018

Cena: 2390 Kč/pololetí

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Robotika

Tento kybernetický kurz je vhodný pro všechny vynálezce od 8 do 12 let. Během jednoho týdne se budou děti postupně učit základům robotiky, logickému myšlení a programování. Poznají, že sestavit si svého robota je nejen věda, ale také umělecké dílo. Od prvního skeče na Ipadu až po zapojování elektrických obvodů.

Termíny:
Po: 14.00–15.30 (8—12 let)
Začátek: 1.10.2018

Cena: 2390 Kč/pololetí

Registrujte své děti pomocí formuláře nebo nám napište email na tabory@vault42.cz. Registrace je závazná po uhrazení částky 1000 Kč, zbytek částky je splatný 2 týdny před začátkem kroužku.

 

 

 

 

 

Máte ještě dotazy? Rádi Vám vše objasníme, napište nám email nebo zavolejte.

 

Kontakt:

Adéla Holíková

e/adela@vault42.cz
t/+420 724 784 116
a/ Koželužská 31, Olomouc

 

 

Close

Prohlídka

Chcete být součástí našeho centra, ale nejprve byste si ho chtěli prohlédnout? Napište nám a my se vám ozveme co nejdříve a domluvíme všechny podrobnosti.