Akce

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Workshop – Capturing Happiness

8. 5. 2019 @ 9:00 - 9. 5. 2019 @ 15:00

7500Kč

Proč Capturing Happiness?

KAPACITA KURZU NAPLNĚNA!

Svatby jsou okamžiky štěstí. Jako fotografka mám možnost zachytit tyto okamžiky a vytvořit vzpomínky pro pár, který byl před mým objektivem. Každý pár je jiný! Každý pár si zaslouží individuální přístup. To je jediná správná cesta, jak jim jejich fotky ze svatebního dne budou dávat smysl. A jak je dva ukážou – takové, jací skutečně v tento den byli. Jejich dětem i budoucím generacím.

Co se naučíme?

Ukážu Vám celý svůj proces od začátku až do konce. Chci Vám především ukázat, jak komunikovat s klienty, jak se k nim chovat, jak plánovat, co vyhledávat v den svatby, co dělat, aby se pár cítil uvolněně před objektivem atd. Budeme mít i focení skutečného páru a ukážu Vám svůj postprocess a celý workflow. Také Vám ukážu s jakým softwarem pracuji, díky kterému ušetříte čas. Měla jsem štěstí, kreatorům tohoto softwaru se líbil můj workshop a tak jsem byla i sponzorována, můžete se těšit na dárky!

Krátce, je to vše o tom:

– jak následovat vlastní hlas
– jak to implementovat do svého businessu
– komunikace s klienty před svatbou & během společného focení
– focení
– postprocess
– workflow
– káva, čaj, zákusky, chlebíčky během dne jsou také v ceně workshopu, protože chci, abychom strávili celý den společně!

Jak se registrovat, kolik míst bude na workshopu?

Moje přání je poznat Vás, takže jsem se rozhodla jít místo na kvantitu na kvalitu a proto bude skupina workshopu velmi malá. Bude pouze 10 míst. Cena dvoudenního workshopu je 290 € (7500 Kč). Pokud si chcete rezervovat své vlastní místo, klikněte na Registrovat! Budete mít dvě možnosti: zaplatit jednorázově, nebo zaplatit napůl – 145 € teď a druhou polovinu v týdnu workshopu.

Možnosti ubytování naleztete tady.

Kdo je Dalibora?

Je mi 37. Občas se však stále cítím, jako by mi bylo 17. Zamilovala jsem se do fotografie v momentě, když mi děda k 13. narozeninám daroval můj první kompaktní fotoaparát. Miluju knihy, filmy, cestování a tak obecně miluji Život. Tvořím si sama vlastní štěstí i realitu. Věřím v sílu pozitivního myšlení a žití v přítomném okamžiku.

Více na: http://daliborabijelic.ws

Podrobnosti

Zahájení:
8. 5. 2019 @ 9:00
Ukončení:
9. 5. 2019 @ 15:00
Cena:
7500Kč

Pořadatelé

Vault Enterprise z. s.
Dalibora Bijelic Photography

Místo konání

Vault 42 – Meet Down
Koželužská 945/31
Olomouc, Olomoucký kraj 77900 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420724784117
Webová stránka:
www.vault42.cz
Dotaz akce