Pronájmy

„Kreativní zázemí spojené s historickým nádechem prostor přímo v centru Olomouce.“

Pro vaše nejrůznější akce, schůzky nebo porady nabízíme funkční zázemí s balíčkem služeb dle vašeho přání. Prostory s různou kapacitou obsazenosti vám variabilně přizpůsobíme na míru. K pronájmu nabízíme možnost cateringu/kávy, využití baru, kuchyňky nebo vinného sklípku. Zasedací místnosti jsou vybaveny prezentační technikou, flipchartem nebo chytrou zdí.

V případě zájmu pomůžeme s propagací akce nebo prezentací členům coworkingového centra. Pokud budete mít zájem o ubytování sebe nebo návštěvníků v sousedícím hostelu Long Story Short, rádi pro vás vše zařídíme. Ke každému pronájmu přistupujeme individuálně, pokud máte zájem o nacenění doplňkových služeb, ozvěte se nám.

Střední zasedací místnost

Meet Down

Střední zasedací místnost vhodná zejména pro školení, workshopy a menší prezentace.
Umístění zasedací místnosti je ve spodním patře budovy.

VYBAVENÍ:
Dataprojektor s plátnem, Apple TV, Google Chromecast, ozvučení, chytrá zeď, flipchart, malá kuchyňka s Nespresso kávovarem.

Ceny

Cena pronájmu Mimo otevírací dobu
550 Kč / h + 150 Kč / h

OTEVÍRACÍ DOBA:  Pondělí–Pátek od 8:30 do 17:00

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

Minimální délka pronájmu je 3 hodiny. V případě kratších pronájmů bude účtována cena za 3 hodiny. Pro akce na 6 a více hodin poptejte individuální cenovou nabídku.

Všeobecné a storno podmínky pro podnájemce prostor.

Velká zasedací místnost

Meet Up

Velká zasedací místnost vhodná zejména pro přednášky, malé konference a školení.
Umístění zasedací místnosti je v horním patře budovy.

VYBAVENÍ:
Dataprojektor s plátnem, ozvučení, flipchart, k dispozici kuchyňka s kávovarem.

KAPACITA:
Rozmístění na divadlo (bez stolů) – 45 osob
Rozmístění stolů do tvaru ,,U“ – 25 osob
Rozmístění se samostnanými stoly – 20 osob

CENY:

Cena pronájmu Mimo otevírací dobu
650 Kč / h + 150 Kč / h

OTEVÍRACÍ DOBA:  Pondělí–Pátek od 8:30 do 17:30

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

Minimální délka pronájmu je 3 hodiny. V případě kratších pronájmů bude účtována cena za 3 hodiny. Pro akce na 6 a více hodin poptejte individuální cenovou nabídku.

Všeobecné a storno podmínky pro podnájemce prostor.

Nestačí vám zasedací místnost?

Potřebujete připravit prostor na míru? Pro fimení akce můžeme otevřít vinný sklípek, domluvit pronájem celého dvora a vyjímečně i celý Vault uzavřít. Pro většinu akcí zajištujeme i catering a můžeme vám pomoct i s propagací akce.

Co o nás říkají firmy

Stavaři Stavařům

Pořádali jsme celodenní kurz STAVAŘI STAVAŘŮM ve Vaultu 42. Z prostoru jsme byli nadšení. Krásné místo, krásný prostor, kvalitní promítací plátno s projektorem s živými barvami. Káva a voda přímo v místnosti. Slečna z Vaultu ochotná a nápomocná. Prostor můžeme jen doporučit.

Ing. arch. Roman Kučírek, architekt a lektor ve společnosti 3K ARCHITECTS a STAVAŘI STAVAŘŮM. 

Stavaři Stavařům

Psaní je hra

Vault 42 je dokonalé místo pro mé kurzy moderní kaligrafie. Prostory zasedaček jsou inspirativní a dostatečně velké, já i účastníci kurzu jsme vždy spokojeni. Servis je bezchybný a já se sem vždy ráda vracím.

Tereza Floriánová/ Psaní je hra

Psaní je hra

HRK

Nedávno jsme měli možnost v rámci školení naší firmy Hanácké realitní kanceláře strávit u vás několik příjemných hodin, konkrétně ve velké zasedací místnosti Meet Up. Vše včetně coffee breaku bylo včas a perfektně zajištěno. Přestože jsme schopni školení pro zaměstnance za určitých kompromisů uspořádat ve vlastních prostorách, změnu prostředí považuji za zajímavý způsob, jak zvýšit pozornost a koncentraci zaměstnanců. Navíc, když máte k dispozici vše potřebné.

Ing. Petr Korytar/ ředitel Hanácké realitní kanceláře

 

HRK

Jsou vaši hosté z daleka?

Díky designovému hostelu Long Story Short doslova nemusíte opustit budovu, abyste našli krásné ubytování s jedinečným charakterem. Booking na webu nebo u nás.

Využili našich prostor
Pronájem

Meet Down

Meet Up