Sámoška na konci vesmíru

Sámoška na konci vesmíru

Delfín 🐬 je nový jednorožec 🦄 !

Sámoška na konci vesmíru je samoobslužná kavárna pro členy coworkingového centra Vault 42 a jejich hosty. Mohou ji využívat lidé s členstvím FIX, FLEX nebo CREW.

V těchto prostorách se členové mohou pracovat nebo se potkávat se svými hosty a klienty. Sámoška je zařízená na způsob kavárny. Samoobslužné kavárny. Sami si nalijete kávu a nachystáte něco k zakousnutí. Sami si naservírujete vybraný sortiment ke stolu a sami také nakonec zaplatíte. Zkrátka se obsloužíte a je to pouze na vás. Pro cenový příklad kávu si u nás dáte za 15 Kč.
Máme zde free wifi a také si můžete vytisknout potřebné dokumenty nebo naopak je naskenovat, aby byly co nejdříve v elektronické podobě.

Člentsví Vault CREW
Pokud jste vlastníkem členství Vault CREW, jste právoplatným členem komunity. Máte svou kartičku se zapsanými zakoupenými měsíci. Také máte nespočet výhod, mezi které patří možnost v pracovních dnech využívat prostor Sámošky nebo slevy u našich partnerů. Pravidlem jsou tři hodiny na schůzky nebo práci. Maximální počet hostů k jednomu členu jsou tři lidé na schůzku.

Členství FLEX
Pokud jste členem, který má platnou vstupovou kartu FLEX, můžete Sámošku využívat také. Stejně jako členové Vault CREW, když použijete denní vstup, můžete prostor využít po celý den.

Členství FIX
Pokud jste členem, který má členství FIX, můžete Sámošku také využít, dokonce neomezeně a díky přistupu 24/7 můžete prostor využívat také po zavírací době recepce s podmínkou uvedení do původního stavu.

Rezervace:
Návštěvu Sámošky není nutné předem hlásit ani rezervovat. V případě, že chcete mít jistotu neobsazeného místa, doporučujeme vám rezervaci provést. To můžete udělat v interním Slacku (kanál #rezervace_sámoška) nebo na rezervace@vault42.cz

Sámoška vznikla díky podpoře členů Vault 42, veřejnosti a partnerům SimpleTax Law, Škola Populo, Smětal a v crowdfundingové kampani na portálu HITHIT.