Potřebujete prostor pro svou tvorbu?

Milujeme kavárny! Ale není to plnohodnotné místo pro práci. Pokud potřebujete místo pro schůzku, občas si na pár hodin někam sednout k práci nebo jen chcete být mezi stejně naladěnými lidmi, jsme místem pro vás.

O sámošce

Sámoška se nám podařila zrealizovat díky podpoře veřejnosti v HitHitové kampani. V těchto prostorách členové mohou pracovat nebo se potkávat se svými hosty a klienty. Sámoška je zařízená na způsob kavárny. Samoobslužné kavárny. Sami si nalijete kávu a vyberete něco k zakousnutí. Sami si naservírujete vybraný sortiment ke stolu a sami také nakonec zaplatíte.

Zkrátka se obsloužíte a je to pouze na vás. Pro představu o cenách, kávu si u nás dáte za 15 Kč.

Máme zde free wifi a také si můžete vytisknout potřebné dokumenty nebo je naopak naskenovat, aby byly co nejdříve v elektronické podobě.

Pro koho to je?

Sámoška nabízí zázemí pro kohokoli, kdo potřebuje pár hodin denně pracovat v kavárně, hledá místo na pracovní schůzku nebo chce pracovat v okolí stejně naladěných lidí.

Celé centrum Vault 42 je postavené na spolupráci lidí v různém věku s různými povoláními a cíli. Máme tu maminky, co potřebují chvíli klidu na práci při své „dovolené“, začínající podnikatele i volnonožce. Nejmladšímu členovi je pod 20 let, těm starším pak přes 50 let.

Náš prostor je otevřený všem, kteří chtějí spolupracovat, tvořit a potřebují prostor, který se jim přizpůsobí, co to půjde.

Kdo nás tedy navštěvuje?

Alena Jeníková

„Sámoška na konci vesmíru pro mě od začátku byla skvělá příležitost, jak pracovat po práci, například v MLM, rozjet si podnikání, prostě to zkusit. Za velmi přijatelnou cenu je samoobslužná kavárna reprezentativní prostor s fungujícím zázemím, možností uspořádat například společné posezení svých zákazníků nebo narozeninový večírek pro kámošky.“

Alžběta Smejkalová

„Jako (polo)stálý člen Vautlu 42 Sámošku vnímám jako středobod celého coworku. Ráda si sem zajdu udělat tu méně náročnou část mé práce - třeba vyřídit emaily, zatelefonovat si nebo posedět s klientem. Při ruce jsou káva, čaj nebo nějaká dobrota, když si chce člověk dopřát nějakou sladkost. Nejlepší ale je, když se Sámoška jednou v měsíci zaplní jídlem a ostatními coworkery u příležitosti pravidelného brunche.“

a dalších více než 70 stálých i nestálých členů

Jak to u nás vypadá?

Co nabízíme?

kávu za pouhých 15 Kč

čaj zdarma

drobné občerstvení

Wi-Fi připojení

tisk, skenování

inspirativní prostředí

komunita

variabilita

Co tu můžete?

Pracovat

Práce je základ coworkingového centra. Pokud rádi pracujete v příjemném mírném ruchu, je Sámoška tím správným místem.

Telefonovat

Ideální místo pro telefonování. Tady nemusíte mít obavy z nepříjemných pohledů naštvaných kolegů, kteří se potřebují soustředit na svou práci.

Dát si schůzku

Nechce se vám za klienty? Ať klienti přijdou za vámi. Zajišťujeme příjemné a útulné prostředí, kde budete mít dostatek klidu a pohodlí.

Pořádat kurzy pro více než 10 lidí

Ve večerních hodinách je čas na kurzy v malém počtu lidí. Příkladem za Vault 42 jsou dílny Vault Creative.

Sjednat si tiskovku

Sámoška je variabilní prostor. Jednou z možností je díky řešení stolů a židlí třeba i uspořádání tiskovky.

Prokrastinovat

Odpočinek a plánovaná prokrastinace jsou nezbytnou součástí dobře odvedené práce. V těchto chvílích přicházejí na mysl ty nejlepší nápady.

Členství

Pravidelné členství

Sámošku můžete využívat 3 hodiny denně každý pracovní den od pondělí do pátku 8:30–17:30. Můžete si také dovést hosty, kteří neplatí nic kromě své útraty.

Cena za měsíc je 420 Kč

Přístup, jak se vám zachce

Pokud vám nevyhovuje měsíční vstupné, lze si zakoupit požadovaný počet vstupů do celého coworkingového centra. Můžete tak využít kterékoliv jeho části včetně Sámošky a docházet dle vašich časových možností. V rámci členství Flex zde můžete strávit 9 hodin denně.

Cena za den je od 222 Kč

Ostatní typy členství ve Vault 42 mají nárok na využívání Sámošky automaticky.

Rezervace

Návštěvu Sámošky není nutné předem hlásit ani rezervovat. V případě, že chcete mít jistotu neobsazeného místa, doporučujeme vám rezervaci provést na info@vault42.cz nebo +420 724 784 117.

Zaujala vás Sámoška a chcete zkusit něco nového?

Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si s námi prohlídku v prostorách Vault 42. První den si u nás vyzkoušíte zdarma, abyste se rozhodli, jestli je pro vás Sámoška to pravé místo.

Vault 42

Kontakty

Naše adresa

  • Koželužská 31,
  • Olomouc 779 00,
  • Česká republika

Kontaktní osoba

Otevírací doba

  • Recepce: Po–Pá od 8:30 do 17:30