Tábory

Letní příměstské tábory v centru Olomouce pro děti od 7 do 14 let!

Čím děti zabavíme?

Naše tábory nejsou jen tak ledajaké, kdeže! Na našich táborech se vaše zvídavé a tvořivé děti zábavnou formou naučí to, co se ve škole neprobírá a na běžných táborech nedělá. Na výběr máte hned několik výtvarně-technických témat, které jsme ve Vaultu ušili přímo na míru zájmům a potřebám (nebo třeba i budoucím povoláním snů) našich “táborníků”:

Tvorba webu

Čáry-máry na webu

Termín: 6.–10. července 2020

Věk dětí: 9-14

Na tomto táboře děti nahlédnou pod pokličku tajů internetových stránek. Čarovat budeme pomocí jazyka HTML a kaskádových stylů. Děti se naučí jejich základům, tak aby mohli své vlastní dílo poslat do magického světa internetu. Zažijí proces tvorby webu od kreslení na papír až po digitalizaci obrázků a kódování jejich nápadů, což rozvine jak jejich kreativitu a fantazii, tak i kouzelné počítačové dovednosti. Tak simsala web!

Tábor se uskuteční při minimálním počtu 8 přihlášených dětí.

Cena: 3 450 Kč

Fotografie (2 termíny)

Fotím, fotíš, fotíme

1. Termín (děti 11—14 let): 20.–24. července 2020

2. Termín (děti 7—11 let): připravujeme

Tři, dva, jedna, sýýýýýr! Mají vaše děti kreativního ducha a baví je fotografování? Nebo si myslíte, že by je bavit mohlo? Díky tomuto táboru se naučí nejen základy dobré fotografie, ale dozví se i jak s fotoaparátem zacházet, jak jej správně nastavit a následně také jednoduchou formou zkusí fotky retušovat a upravovat v grafických programech. Zábava mezi jednotlivými cvaknutími spouště a tahy retušérským štětcem je u nás samozřejmostí!

Tábor se uskuteční při minimálním počtu 8 přihlášených dětí.

Cena: 3 450 Kč

Výtvarné a textilní techniky

Štětce, nůžky, papír, teď!

Termín: 13.—17. července 2020

Věk dětí: 8—14

Pozměněná verze oblíbené hry “Kámen, nůžky, papír” - s těmi posledními dvěma si totiž hrát určitě budeme, a nejen to… Dopoledne děti lektor seznámí třeba s grafickými programy a děti se jednoduchou a zábavnou formou naučí ovládat nejrůznější grafické nástroje, ve kterých budou digitálně tvořit a upravovat. Odpoledne je pak naopak prostor věnován ruční výrobě designových výrobků z papíru, kreslení a spoustě dalších výtvarných i textilních technik.

Tábor se uskuteční při minimálním počtu 8 přihlášených dětí.

Cena: 3 450 Kč

Všeobecné informace

Tábory budou probíhat vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 16:30 hodin, v inspirativním prostředí coworkingového centra Vault 42 v centru Olomouce. Myslíme i na nezbytný komfort. Pro děti budou po celou dobu zajištěny svačiny a obědy. Samozřejmostí je voda a možnost teplého čaje. 🍎🥗 Máme i bonus pro rodiče. Budeme vás formou sms vždy informovat o bezpečném příchodu a odchodu vaší ratolesti.

Přihlášky přijímáme do 31. 5. 2020.

Registrace bude potvrzená po uhrazení zálohy, 1 450 Kč, zbytek částky je splatný 2 týdny před začátkem táboru.

Příměstský tábor se bude konat pouze v případě, že se na něj přihlásí minimálně 8 dětí. O počtu zapsaných dětí Vás budeme informovat nejpozději 3. června 2020.

Máte ještě dotazy? Rádi Vám vše objasníme, napište nám e-mail info@vault42.cz nebo zavolejte na +420 724 784 117. (Na telefonu jsme v pracovní dny od 8:30 do 17:30.)

Časový harmonogram táborového dne:

Připravujeme ⚠️

Cena 3 450 Kč zahrnuje:

odborný program s lektorem daného zaměření táboru
10x svačina, 5x oběd
pitný režim po celý den
SMS upozornění rodičům: příchod dítěte ráno, odchod dítěte odpoledne
tištěné materiály, bloky, psací potřeby, výtvarné potřeby

Další tématické tábory pro vás připravujeme pro více informací sledujte naše Facebookové stránky nebo napište na info@vault42.cz

Pořádání příměstských táborů podpořili: