Členství

Máme variantu pro každou židli

Nabídka členství

Víme, že jsme každý jiný, a proto máme na výběr hned z několika variant členství.

Vault TEST (První pracovní den na zkoušku)

Zdarma/ 1. den
Vyzkoušejte, jaké to je pracovat ve Vaultu 42. Vyberte si zónu, která Vám nejlépe vyhovuje a otestujte jednu z pracovních židlí na první den zdarma. Překročte tak hranice obvyklých kancelářských prostor a objevte kouzlo coworkingu.
zobrazit

Vault Crew membership

420 Kč/ měsíc
Začínáte podnikat nebo potřebujete kancelář jen na několik hodin práce v týdnu? Staňte se členy posádky Vaultu 42 a můžete využívat pro práci a pracovní schůzky prostor Sámošky na konci vesmíru a to v pracovní dny v čase 8:30-17:30, v rozsahu 3 hodiny / den.
zobrazit
TOP <3

FIX desk (Přístup 24/7)

4 242 Kč/ měsíc
Stálé pracovní místo, které patří jenom vám. Sami si vyberte, kde se vám bude nejlépe pracovat a mějte neomezený přístup do Vault 42, kdykoliv budete potřebovat. Vychází na 141 Kč na den.
zobrazit

FLEX desk (Přístup ad hoc)

od222 Kč/ den
Hledáte flexibilní kancelář, kterou můžete kdykoliv využít, ale neplatíte, pokud jste mimo Olomouc nebo pracujete z domu? Máme karty, kde si dobijete kredit a čerpáte dle momentální potřeby.
zobrazit

Chcete se k nám podívat?

Chcete se stát součástí komunity Vaulterů? Domluvte si prohlídku a pobavíme se o možnostech členství. První den máte vždy zdarma, takže nic neriskujete.

Máte dotazy? Podívejte se, jestli už jsme je nestihli zodpovědět – FAQ

Zkušební den

Vault day

Domluvit prohlídku