Naši partneři

Díky, že jste s námi!

Velké díky patří našim partnerům, kteří naše centrum podporují. Jsme rádi, že můžeme v Olomouci tvořit zajímavou symbiózu na sebe navazujících konceptů. A navíc – díky spolupráci s našimi partnery jsme schopni členům Vault 42 nabídnout zajímavé slevy a zvýhodnění.

Statutární město Olomouc

Děkujeme za podporu vzdělávacích aktivit spolku Vault Enterprise z. s. – Vault Academy pro dospělé a Vault Academy Junior – zaměřených na rozvoj smart-creative dovedností v roce 2018.

 Děkujeme ❤️

www.olomouc.eu

Univerzita Palackého v Olomouci

Panu rektorovi děkujeme za záštitu a velice si vážíme také spolupráce se Studentským kariérním a poradenským centrem i Vědeckotechnickým parkem Univerzity Palackého.

Studenti Univerzity Palackého mají slevu na akce pořádané ve Vaultu 42.

www.upol.cz

Olomoucký kraj

Děkujeme za podporu při pořádání akcí a vzdělávacích aktivit spolku Vault Enterprise z. s. konaných ve Vaultu 42.

Děkujeme ❤️

www.olkraj.cz

Long Story Short Hostel & Café

Nádherný prostor, fenomenální snídaně, slané i sladké dobroty ke kávě, k obědu i večeři, letní grilování na terase a  po celý rok luxusní ubytování v soukromých i sdílených pokojích.

Pro členy Vault 42 sleva 15 % na konzumaci.

www.longstoryshort.cz

Pevnost poznání

S Pevností poznání spolupracujeme například na Noci vědců, na kterou poskytujeme Virtuální Realitu. A Pevnost poznání nám pomáhá se zajištěním zajímavého programu pro děti na našich celodenních akcích.

Děkujeme ❤️

www.pevnostpoznani.cz

Pražírna kávy KIKAFE

Náš hlavní dodavatel kofeinu = vynikající čerstvě pražené výběrové kávy ☕️

Ve Vaultu 42 pijeme kávu filtrovanou – vivat MARCO!

www.kikafe.cz

Svět Plodů

Oříškovo-ovocné tyčinky, směsi ořechů a sušeného ovoce máme v zásobě v KIOSKu (samoobslužný automat na nápoje a drobné pochutiny Vaultu 42), aby se každý člen mohl posilnit zdravou svačinou, která mu dodá čistou energii.

www.svetplodu.cz

Google Developer Group Olomouc

Ve spolupráci s členy vývojářské komunity Google Developer Group Olomouc připravujeme ve Vaultu 42 přednášky, workshopy a hackathony – pro vývojáře i pro veřejnost.

Akce pořádané GDG Olomouc jsou zdarma!

gug.cz/chapter/gdg-olomouc

Kino Metropol

Partner pro akce, které se nám do Vaultu 42 prostě nevejdou, například FuckUp Night Olomouc.

Poslední městské kino žije!

www.kinometropol.cz

FuckUp Nights Olomouc

Večery, během kterých úspěšní lidé prozrazují, co se jim cestou k úspěchu neopovedlo, a který neúspěch jim naopak pomohl posunout se dál. Aneb neúspěch není vždy úplně negativní zkušeností. Přijďte se pobavit a inspirovat.

Pro členy Vaultu 42 sleva na Loopeny.

FuckUp Nights Olomouc

Behance Reviews Olomouc

Komunita grafiků a ilustrátorů Behance v Olomouci pořádá akce Portfolio Review, na kterých právě grafici a ilustrátoři představují svou tvůrčí práci a odborná porota jim dává nestranný feedback a doporučení.

Vault 42 je hrdým hostitelem akcí Portfolio Review.

Behance Reviews Olomouc

Mediální partneři

Partneři

Chcete se stát našimi partnery?

Hledáte partnera v oblasti technologií, coworkingu a sdílené ekonomiky? Pak nám napište a rádi se domluvíme na podmínkách spolupráce.

Partneři