Naši partneři

Díky, že jste s námi!

Velké díky patří našim partnerům, kteří naše centrum podporují. Jsme rádi, že můžeme v Olomouci tvořit zajímavou symbiózu na sebe navazujících konceptů. A navíc – díky spolupráci s našimi partnery jsme schopni členům Vault 42 nabídnout zajímavé slevy a zvýhodnění.

Statutární město Olomouc

Děkujeme za podporu vzdělávacích aktivit spolku Vault Enterprise z. s. – Vault Academy pro dospělé a Vault Academy Junior – zaměřených na rozvoj smart-creative dovedností v roce 2018.

 Děkujeme ❤️

www.olomouc.eu

Univerzita Palackého v Olomouci

Panu rektorovi děkujeme za záštitu a velice si vážíme také spolupráce se Studentským kariérním a poradenským centrem i Vědeckotechnickým parkem Univerzity Palackého.

Studenti Univerzity Palackého mají slevu na akce pořádané ve Vaultu 42.

www.upol.cz

Olomoucký kraj

Děkujeme za podporu při pořádání akcí a vzdělávacích aktivit spolku Vault Enterprise z. s. konaných ve Vaultu 42.

Děkujeme ❤️

www.olkraj.cz

Long Story Short Hostel & Café

Nádherný prostor, fenomenální snídaně, slané i sladké dobroty ke kávě, k obědu i večeři, letní grilování na terase a  po celý rok luxusní ubytování v soukromých i sdílených pokojích.

Pro členy Vault 42 sleva 15 % na konzumaci.

www.longstoryshort.cz

Pevnost poznání

S Pevností poznání spolupracujeme například na Noci vědců, na kterou poskytujeme Virtuální Realitu. A Pevnost poznání nám pomáhá se zajištěním zajímavého programu pro děti na našich celodenních akcích.

Děkujeme ❤️

www.pevnostpoznani.cz

Škola Populo

Škola Populo zahrnuje kompletní doučovací systém. Zařídí vám doučování od vyškoleného lektora přímo pro vaše potřeby. Lektory sami vyhledávají, prověří i následně vyškolí, aby jej pak mohli doporučit konkrétním žákům. Také připravují doučování přímo na míru. První pobočka Školy Populo vznikla v roce 2015 v Olomouci a postupně se rozšířili také do Prahy, Brna, Ostravy a dalších měst. 

www.skolapopulo.cz

Svět Plodů

Oříškovo-ovocné tyčinky, směsi ořechů a sušeného ovoce máme v zásobě v KIOSKu (samoobslužný automat na nápoje a drobné pochutiny Vaultu 42), aby se každý člen mohl posilnit zdravou svačinou, která mu dodá čistou energii.

www.svetplodu.cz

Google Developer Group Olomouc

Ve spolupráci s členy vývojářské komunity Google Developer Group Olomouc připravujeme ve Vaultu 42 přednášky, workshopy a hackathony – pro vývojáře i pro veřejnost.

Akce pořádané GDG Olomouc jsou zdarma!

gug.cz/chapter/gdg-olomouc

Kino Metropol

Partner pro akce, které se nám do Vaultu 42 prostě nevejdou, například FuckUp Night Olomouc.

Poslední městské kino žije!

www.kinometropol.cz

Společnost Smětal, s.r.o.

Společnost Smětal vznikla v roce 2004 v Bystrovanech a zabývá se především autodopravou a nakládáním s odpady. Prioritou této společnosti je provádění činností s ohledem na životní prostředí, bezpečnost zaměstnanců i ostatních osob a poskytování kvalitních environmentálních služeb v oblasti Olomoucka. Pomáhají recyklovat stavební odpad a eliminují transport odpadu na skládku nebo recyklačního centra a zpět, čímž minimalizuje dopravní zátěž.

Smětal s.r.o.

FuckUp Nights Olomouc

Večery, během kterých úspěšní lidé prozrazují, co se jim cestou k úspěchu neopovedlo, a který neúspěch jim naopak pomohl posunout se dál. Aneb neúspěch není vždy úplně negativní zkušeností. Přijďte se pobavit a inspirovat.

Pro členy Vaultu 42 sleva na Loopeny.

FuckUp Nights Olomouc

SIMPLE TAX LAW

Simple Tax Law je právnická firma, která bere velký ohled na podnikání. Právníci firmy mají zkušenosti z vlastního podnikání mimo advokacii a také dbají na celosvětové zkušenosti ze světa byznysu. Kombinují daňové poradenství a advokacii, a tak vás mohou zastoupit v náročných daňových procesech. Navrhují také korporátní struktury nejen pro velké hráče na trhu, ale také pro menší a střední podniky.

SIMPLE TAX LAW  –  SIMPLE TAX

Plastia

Značka Plastia vznikla v roce 1993. Základem jejího úspěchu je výroba a tvorba širokého sortimentu výrobků a komponentů z plastických hmot. Zaměřují se především na sortiment pro domov a zahradu, kde se specializují na funkční a designové samozavlažovací nádoby, konve, truhlíky a další produkty jako vermikompostér.

Děkujeme za produkty věnované Vaultu 42.

PLASTIA

Mediální partneři

Partneři

Chcete se stát našimi partnery?

Hledáte partnera v oblasti technologií, coworkingu a sdílené ekonomiky? Pak nám napište a rádi se domluvíme na podmínkách spolupráce.

Partneři