Nejčastější dotazy

FAQ

Zde najdete odpovědi na nejčastější dotazy

Možná už víte, že univerzální odpověď na otázku života, vesmíru a vůbec je 42. Na to ostatní jsme se snažili odpovědět zde.

Co mám udělat, když chci přijít na zkušební den?

Napište nám, nebo nám zavolejte. První den je zdarma a po tom, co vás tu provedeme, můžete vyzkoušet, jak se pracuje v našem coworkingu.

Můžu u Vaultu parkovat?

Vault 42 má k dispozici 1 bezplatnou parkovací kartu do parkovacího domu pro krátkodobé stání. K dispozici je dáváme hlavně klientům našich členů. Pokud přijíždíte do Vaultu 42 pravidelně v autě, je nejlepší předplatit si své místo v parkovacím domě. Pro členy platí výrazná sleva. Získáte tak chráněné parkovací místo přímo v centru města.

Můžu ve Vaultu 42 uspořádat akci pro veřejnost?

Ano. Vítáme každou iniciativu a rádi vám poskytneme naše know how a podporu, pomůžeme s organizací a propagací samotné akce. Máte nápad na akci? Ozvěte se nám.

Je Vault 42 otevřený i o víkendu?

Vault 42 je otevřený od pondělí do pátku, 8.30 – 17.30. Všichni členové, kteří mají předplacené členství mají přístup 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, tudíž včetně víkendů. Po domluvě lze naplánovat pronájem, akci apod. i o víkendu.

Může mít moje firma ve Vaultu 42 sídlo?

Ano, zřízení sídla ve Vaultu je po domluvě možné.

Můžu vzít do Vaultu 42 psa?

Ano, psi (případně i jiní mazlíčci) u nás mají své místo. Páníčky žádáme, aby respektovali pouze dvě pravidla – v prostorách Vaultu se během jednoho dne může pohybovat pouze 1 pes. Je tedy na majitelích psů, aby se mezi sebou domluvili, kdo si kdy svého mazlíka do Vaultu přivede a pes nesmí narušovat klid na práci ostatních členů.

Musím si s sebou brát vlastní počítač nebo pracovní místa zahrnují i PC?

Pracovní místa pronajímáme bez počítačů. Většina členů si tak nosí vlastní notebooky. V zásobě ale máme několik iMaců a notebooků, které je možné si k místu pronajmout (podle dostupnosti). Na místě si můžete nechat vlastní monitor nebo si jeden pronajmout od nás.

Pokud nejsem členem Vaultu 42, můžu si pronajmout jednu ze zasedacích místností?

Ano, zasedací místnost Meet Up si mohou pronajmout i nečlenové. Více informací o pronájmu najdete zde. Pro členy pak platí zvýhodněné podmínky.

Máte další dotazy? Pokud jste nenašli odpověď na váš dotaz, napište nám a my vám rádi odpovíme.

Zkušební den

Dotaz akce

Dotaz